Centrum zabezpieczeń Akpor
Oferta dla:
Centrum zabezpieczeń Akpor
Usługi:
Centrum zabezpieczeń akpor

O firmie Akpor

Nazywam się Adam Porkuszewski i jestem właścicielem firmy AKPOR w Kołobrzegu.
AKPOR to dobrze prosperująca firma, która wraz z nabywaną wiedzą i umiejętnościami na przestrzeni lat ugruntowała sobie pewną pozycję na rynku w powiecie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w doradztwie, sprzedaży, montażu jak i serwisie wszelkich bram, drzwi oraz zamków. Na przestrzeni lat intensywnie poszerzaliśmy ofertę o dodatkowe produkty i usługi, które charakteryzują się wysoką jakością i przede wszystkim zadowoleniem klientów. Od 1996 roku staramy się upowszechniać na polskim rynku systemy jednego klucza "MASTER KEY". Więcej o systemie Master Key dowiesz się na naszej stronie.


Posiadamy koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Licencję Pracownika Zabezpieczeń Technicznych II stopnia.

Akpor cechuje przede wszystkim bogate doświadczenie, przyjazne relacje z klientami oraz wspomniana na wstępie dobra jakość, idąca w parze z atrakcyjną ceną. Aby odnaleść potwierdzenie w powyższych słowach zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy. Chętnie służmy pomocą i profesjonalną poradą również przez telefon.
Informacje kontaktowe znajdą Państwo w zakładce "Kontakt

Zapraszamy
Kontakt

Centrum zabezpieczeń AKPOR
sklep i serwis

Ul. Zapleczna 7G/16
78-100 Kołobrzeg
Pn-pt: 9:00-17:00
Sob: nieczynne


tel.: 601 928 706
tel. / fax: +48 94 35 17 335

e-mail: akpor@data.pl